Mikro Saç Kaynak Nedir?

Görünmez saç kaynak olarak ta bilinen Mikro Saç Kaynak sistemi, klasik saç kaynak uygulamaları boncuk ve keratin kaynak uygulamalarından sonra en iyi tekniklerden biridir. Mikro saç kaynak tekniği, ince tutamlar halinde orijinal saçlarınıza eklenen çok özel bir saç kaynak tekniğidir. Mikro saç kaynak uygulaması şeffaf micro kapsül granüllerinin uygulama öncesi hazırlık ile ısı ile eritilerek saçların tutturulması esasına dayanır.

Saç kaynağında eklenen tutamların ince ve hafif olması mikro saç kaynağının kullanımını kullanışlı ve sağlıklı kılmaktadır. Saçlarınıza eklenen saç tutamları diğer kaynak sistemlerinde eklenen tutamlara kıyasla çok daha ince tutamlar halindedir. Bu sistem için, İsviçreli uzmanlar tarafından üretilen, yüksek kalitede materyaller sayesinde en uzun kullanım süresi sağlamaktadır. Orijinal Mikro Saç Kaynak tekniği, orijinal saçlarının sağlığını ve güzelliğini önemseyenler için müthiş bir buluştur!

Sach ® Saç Kaynak merkezi uzmanları mikro saç kaynak tekniği ile yapılması imkânsız denilen çok kısa saçlarda bile doğalından ayırt edilemeyecek kadar iyi işler çıkartarak yaptığı işin kalitesini kanıtlamış, yurtiçinden ve yurtdışından birçok uzun saç sever kadının hayallerindeki göz alıcı uzun ve dolgun saçlara kavuşmasını sağlamaktadır. Bu sebeple de kaliteli olan her şeyde olduğu gibi birçok kişi tarafından taklit edilmeye çalışılmaktadır.

Mikro Saç Kaynak

 

Mikro Saç Kaynak ve Klasik Yöntemlere Kıyasla Avantajları

• Mikro Saç kaynak işleminde orijinal saçlarınıza eklenen tutamların çok ince olmasından dolayı, kaynak saçlar kendi saçlarınız ile homojen bir şekilde bütünleşir ve çok daha doğal bir görünüm alır.

• Mikro saç kaynak yapıştırıcısı olarak kullanılan transparan kapsüller eklendiklerinde saçlarınız ile aynı renk olurlar ve saçlarınızı topladığınızda dahi kesinlikle fark edilmezler.

• Boncuk ve keratin kaynak gibi kafanıza batıp sizi rahatsız etmez, dışarıdan hissedilmezler.

• Saçlarınıza istediğinizi kuaförlük işlemlerini boya, Baleyaj, fön, maşa uygulayabilirsiniz.

• Bütün saç tiplerine uygulanabildiği gibi saçları boya açma işleminden. Zarar görmüş ve kısa kestirmek zorunda kalmış, çok kısa saçlarda bile mikro saç kaynak ile doğal bir görünüm elde edilebilmekte.

• Mikro Kaynak işlemi yapılırken ve kullanım süresince herhangi bir ağrı yada acıya sebep olmaz, kaynaklarınız saçlarınızdan çıkartılırken, kendi orijinal saçlarınıza herhangi bir zarar vermez.

• Saçlarınızı diplerden tarayabilir fırça ile fırçalayabilirsiniz.

 

Mikro Saç Kaynak Çıkarma İşlemi

Kaynak saçlarınızı kullanım süresini saçlarınızın doğal uzama hızı belirler. Kendi orijinal saçlarımız ayda ortalama 1cm civarı uzar, zaman içinde kaynaklar dip boyası gibi aşağıya iner bu kaynakların çıkarma vakti geldiğini gösterir; mikro saç kaynak özel solüsyonu ile saçlarınız kesinlikle zarar görmeden çıkartılmaktadır.  

saç kaynakları

Kaynak saçlarınız çıkartıldıktan sonra saçlarınıza çıkartıldığı gün tekrar Mikro saç kaynak yapılabilmektedir.

Mikro Saç Kaynak Fiyatı

Mikro Saç Kaynak işleminin fiyatı saçlarınıza eklenecek saç miktarına bağlı olarak gram ile hesaplanmaktadır. Saçlarınızın gürlüğü uzunluk ve kısalığı saçlarınıza ne kadar takılacağını belirler. Ortalama bir saça uzunluk ve dolgunluk için 150 gram gitmektedir. 100Gram saç dolgunlaştırmak için idealdir. Eğer saçlarınız kısa ve küt formda ise ortalama 25gram ile 300gram saç gidebilir. En doğru teşhis için kaynak merkezimizi ziyaret edip ücretsiz ön görüşme yaparak ya da WhatsApp 0532 592 88 42 saçlarınızın fotoğrafını yollayarak size ne kadar saç gider bilgi alabilirsiniz.