Bizi Arayın: 444 3 671

Takma Kaş

Takma Kaş & Protez Kaş Modelleri

Kaşları Çeşitli Nedenlerden kemoterapiye bağlı alopesi ve ya Alopecia  hastalığından dolayı dökülmüş olan kişiler için özel olarak el işçiliği ile özenle üretilmiş olan takma kaş ve ya protez kaş her kişinin yüzüne farklı modellerde üretilmiştir.

Takma Kaş & Protez Kaş medical yapıltırıcı ile dökülmüş olan kaş bölgesine yapıştırılmaktadır. Kadınlar için birbirinden farklı takma kaş modelleri, çocuklar için takma kaş modelleri ve erkekler için takma kaş modelleri birbirinden farklı takma kaşlar mevcut .

Takma kaşlar gerçek insan saçından üretilmiştir ve PU teknolojisi ve Lace teknolojisi olarak ikiye ayrılmaktadır. En iyi kalite PU Teknoljisi ile yapılan takma kaşlardır “PU Eyebrow” ikinci kalite olan ve daha düşük fiyat olan Lace yani Tül üzerine işlenen takma kaş modelleri  “Lace Eyebrow”  mevcuttur.

 

Takma Kaş Fiyatları & Protez Kaş Fiyatları

  • Pu Teknolojisi İle Üretilmiş Olan Takma Kaş Fiyatları 445TL

  • Lace Teknolojisi İle Üretilmiş Olan Takma Kaş Fiyatları 180TL

  • Takma Kaş Yapıştırıc Fiyatı 145TL

 

Online Kuaför Malzemeleri Alışveriş Sitemiz Kuaforum.Com dan Takma Kaş  satın alabilirsiniz.

 

Takma Kaşlar

 Takma KaşTakma KaşTakma-Kaş-Style-29Takma-Kaş-Style-28Takma-Kaş-Style-23Takma-Kaş-Style-15-Kalın-KaşTakma-Kaş-Style-3Takma-Kaş-Protez-Kaş-Modelleri-4Takma-Kaş-Protez-Kaş-Modelleri-3Takma-Kaş-Protez-Kaş-Modelleri-2Takma-Kaş-Protez-Kaş-Modelleri-1Takma Kaş Yapıştırcısı

Takma Kaş Yapıştırıcı

Son Yazılar