Bizi Arayın: 444 3 671

Saç Kaynak Merkezi Bayilik Şartları

Sach ® Saç Kaynak Merkezi Bayilik

Sach ® Saç Kaynak Merkezi Bayilik

Sach ®  fiilen yerel tecrübe gerektiği noktalarda Sach ® Saç Kaynak Merkezi bayilik sistemine başvurmaktadır ve geleneksel bayii anlayışından farklı bir yaklaşımı benimsemiştir. Sach ® bayilik sistemi “verimli hizmet vermek” üzerine inşa edilmiştir ve bu sistemle bayiinin riski en aza indirilerek gerçek müşteri odaklılık sağlanmaktadır.
Sach ® Saç Kaynak Merkezi Hizmet süreçlerimiz müşteri ihtiyaçlarının en üst düzeyde karşılanmasına yönelik dizayn edilmektedir. Bu nedenle müstakil Sach ® Saç Kaynak Merkezi açılabilecek her yerde bir Sach ® Saç Kaynak Merkezi veya satış noktası olmasını hedefliyor ve Sach ® Saç Kaynak Merkezi bayisi olmak ya da kendi mağazasında Sach ® Saç Kaynak Merkezi noktalarına sahip olmak isteyen yenilikçi girişimcileri davet ediyoruz.

Bizimle tanışmak ve işletmeci bayilik sistemimiz hakkında bilgi almak için (0532) 592 88 42 numaralı telefonumuzdan Murat KOLUKIRIK a ulaşabilirsiniz.

Sach ® Saç Kaynak Merkezi Bayiliği Franchise / Corner Shop Çalışma koşulları

A) Bayii Yükümlülükleri:

1- Sach ® Saç Kaynak Merkezi bayii olarak düşünülen mağaza mutlaka bölgendeki çarşı merkezi olan ana cadde üzerinde veya Alış Veriş Merkezinde ise diğer kurumsal markalarında bulunduğu bir shopping mall içerisin de olmalıdır. Sach ® Saç Kaynak Merkezi Bayii, perakende satış noktasında Markanın (Sach ®) ticari itibarına ve konusuna aykırı olmayan, yazı karakteri sayısı ve ölçüleri konusunda Şirketin onayı olan tabelayı ve görselleri kullanacaktır.
2-Düşünülen mağaza cephesinin minimum 4 metre. Mağaza metrekaresinin de ( tercihen tek kat üzerine ) 30–220 m2 arasında olması gerekmektedir.
3- Sach ® Saç Kaynak Merkezi Bayii açılışında yapılacak olan ve şirket tarafından onaylanan dekorasyon, bilgisayar, programı v.s. gibi tüm masrafları kendisi karşılayacak ister merkezin önereceği firmalardan isterse kendisinin temin edebileceği bir noktadan destek alabilecektir. Sach ® Saç Kaynak Merkezi Bayii, perakende satış yaptığı ürünlerin ambalajında, hediye paketinde, taşıma çantasında ve tanıtımında Şirket’in gönderdiği ve Sach ® Saç Kaynak Merkezi Bayi’e fatura ettiği malzemeleri kullanacaktır.
4- Sach ® Saç Kaynak Merkezi Bayii, Şirket onayı olmadan sattığı ürünler ile ilgili yazılı veya görsel basında reklam, haber, röportaj, sunum, katalog, el ilanı v.b. yapamaz ve bastıramaz.
5-İş yerinin personel, kira, banka komisyonu v.s gibi tüm genel giderleri bayi ye aittir.

B) Sach ® Saç Kaynak Merkezi Bayiinin diğer yükümlülükleri

1- Sach ® Saç Kaynak Merkezi Bayii, hem sezonda hem de indirim döneminde Şirket tarafından belirlenecek perakende çıt çıt saç, postiş  satış fiyatlarına kesinlikle uyacaktır.
2- Sach ® Saç Kaynak Merkezi Kampanyalı satışlar ve indirim günleri Şirket tarafından Bayi’e bildirilecektir ve Bayii bu bildirimlere uyacaktır.
3- Sach ® Saç Kaynak Merkezi Bayii, sözleşme imzaladığı satış noktasında Şirket tarafından gönderilen ürünler haricinde başka hiçbir ürün ve marka bulunduramaz, satamaz.
5- Sach ® Saç Kaynak Merkezi bayii, satış hedeflerini arttırmaya ilişkin satış politikalarını kendisi belirleyebilir. Ancak Sach ® Saç Kaynak Merkezi Bayii Şirket’in piyasaya sunum şekline, Markanın imajına ve sunum şartlarına ve Şirket tarafından tüm Sach ® Saç Kaynak Merkezi Bayileri için belirlediği genel dağıtım düzenine aykırı davranışlarda bulunmayacaktır.

Son Yazılar