Bizi Arayın: 444 3 671

Mikro Kaynak Saç

Mikro Kaynak

Mikro Kaynak

 

Trimmer Vida Hair Mikro Kaynak

Saç kaynak sektöründe teknolojinin çok hızlı gelişmesi ile yeni ve farklı saç kaynak teknikleri de beraberinde gelişmektedir. Türkiye’de 1984lü yıllarda başlayan saç kaynak uygulamaları o yıllarda yapıştırma sistemi olarak kullanılan silikon saç kaynak ile başlamıştı. Silikon saç kaynak yaptıranların yaptırdıkları saç kaynağı uygulamasında saç diplerinde çok kalın bir ek yerinin oluşması ve bazı hassas ciltlerde silikon maddesi tahriş ve alerji yapmaktaydı.
Saç Kaynak kullanıcılarının bildiği gibi saç kaynak sistemleri ve saç kaynak çeşitleri yapıştırma yöntemi, sıkıştırma yöntemi, bağlama ve örgü sistemi olarak birkaç yöntemle yapılabilmektedir.

 Mikro Kaynak Saç Nedir?

Son teknoloji saç kaynak sistemlerinden olan “MİKRO KAYNAK” saç uzatma sistemlerinden yapıştırma yöntemi kullanılarak yapılmakta olan bir saç kaynak yöntemidir.  Mikro kaynak yüksek nano teknoloji kullanılarak hazırlanmış çok güçlü şeffaf ve üstün yapıştırıcı ile saç diplerinden yarım santim aşağıdan saç diplerine 75 derecelik açıyla saç diplerine şeffaf yapıştırıcı ile yapıştırılır.

Mikro Kaynak Saç Hakkında Sık Sorulanlar

 

Mikro Kaynak Saç Zarar Veririmi?

Mikro kaynak saçınıza asla zarar vermez.

Mikro Kaynak Saç Cildime Alerji Yapar mı?

Mikro kaynak yapılırken kullanılan malzemeler son nano teknoloji ile saç ve cildinize zarar vermeyecek şekilde tasarlanmıştır.  .

Mikro Kaynak Saçları ne kadar zaman kullanabilirim?

Mikro kaynak saçları kullanma süresi yaklaşık 12 haftadır.

Mikro Kaynak Saç Keratin Kaynak Gibi Bakım Gerektiriyor mu?

Mikro kaynak en son nano teknoloji ile hazırlanmış son derece güçlü ve şeffaf çok ince sıvı formundaki yapıştırıcı ile yapıldığı için saçlarınızda kesinlikler bakıma ihtiyacı olmaz.

Mikro Kaynak Saç Yaptırdıktan sonra saç açma boya ve perma işlemleri ve diğer kuaför işlemleri Fön, Maşa Düzleştirici Kullanabilir miyim?

Mikro Kaynak Saç yaptırdıktan sonra saçlarınızda elbette tüm kuaför işlemleri ve saç boyama işlemlerini rahatlıkla yaptırabiliriniz. Mikro Kaynak Saçta kullanılan nano teknoloji üstün ve güçlü yapıştırıcısı saç boyasına dayanıklı olarak tasarlanmıştır.

Mikro Kaynak Saç ile Diğer Saç Kaynak Sistemleri Arasında Ne Fark Var?

Mikro kaynak saç yapıştırma sistemi le uygulanan bir saç kaynağı yöntemi eğer saçınızda yapıştırma sistemini tercih ediyorsanız mikro kaynak saç keratin kaynak sistemine alternatif bir saç kaynağı uygulamasıdır. Mikro kaynak saç diğer saç kaynak sistemlerinden yeni teknoloji olasından başa bir artı yönü yoktur.

Mikro Kaynak Saç Video İzle

 

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=hZRXxkddMYM&feature=player_embedded[/youtube]

Mikro Kaynak Saç Fiyatları

Mikro Kaynak Saç

Mikro Kaynak Saç

Mikro Kaynak Saç

Mikro Kaynak Saç

Mikro Kaynak Saç

Mikro Kaynak Saç

Mikro Kaynak Saç

Mikro Kaynak Saç

Mikro Kaynak Saç

Mikro Kaynak Saç

Mikro Kaynak Saç

Mikro Kaynak Saç

Mikro Kaynak Saç

Mikro Kaynak Saç

Mikro Kaynak Saç

Son Yazılar