Bizi Arayın: 444 3 671

Saç Kaynak Uygulamaları Zarar verir mi?

Saç Kaynak Uygulamaları Zarar verir mi?

mikro saç kaynak merkeziEn çok telefonla aldığımız sorulardan biri bu

  1. Saç kaynağı saçıma zarar verir mi?
  2. Döker mi?

Öncelikle şunu söylemeliyiz;

Doğru yerde, saçınıza doğru tekniklerde uygulama yapıldığı takdirde saçlarınız zarar görmez. Ama şu da bir gerçek bunu kimse inkâr edemez. Saçınıza çektirdiğiniz bir fön bile saçınız için zararlıdır aslında. Yani ufak tefek bile yapılan işlemler saçı teknik açıdan etkiliyor. Ama saçlarınız zaten yanmış ve saçlarınız herhangi bir sebepten dolayı da uzamıyorsa bu tarz radikal kararlar verebilirsiniz. Bir de ortalama bir ay içerisinde bir kadın; 300 tel saç dökülmesi yaşar. Uzayan saç evresini doldurur ve dökülür. Yerine yeni kısa saçlar çıkar ve saç uzamaya devam eder. Kaynak takılı olduğu süre içerisinde bu dökülmesi gereken saçlar kaynaklara tutulur ve kaynakların çıkarılması esnasında bunlarda düşer. Bu yanıltıcı olmasın sizin için.

Peki ne tarz bir kaynak metodu seçmelisiniz?

Özellikle burada sizin saç yapınız ve ona göre seçeceğiniz işlemde önemli. İnce telli saçlara sahipseniz mutlaka boncuk kaynak ve keratin kaynak uygulamasından uzak durmalısınız. Bunun yerine daha ince tutamlar halinde yapılan uygulamaları tercih etmek daha doğru olacaktır. Mikro kaynak gibi saçlarınız gür ise sadece uzatmak istiyorsanız Mikro bant kaynak uygulamasını seçebilirsiniz.

Merkezimizde yapılan 14 farklı kaynak metodunun sebebi de budur aslında, sizin saç yapınıza uygunu hangisi ise sizin için en iyisi de odur. En pahalısı en iyisidir veya ucuz olsun ama olsun mikro bantmantığında ilerlerseniz yanlışa düşebilirsiniz. Burada iş gitmiş olduğunuz yerdeki kişilerin tecrübesine, iş bilgisine ve açıkçası insafına kalmış bir şey.

Makalemi okuduğunuz için Teşekkür ederim

Sevgi ve Saygılarımla

Murat KOLUKIRIK

Daha detaylı bilgi ve Saç Kaynak Fiyatları için arayabilirsiniz.

Çağrı Merkezi 444 3 671

Whatsapp Danışma Hattı 0532 592 8842

Bizi sosyal medya da takip etmek isterseniz.

  • Facebook sayfamız : https://www.facebook.com/sach.sac.kaynak.merkezi
  • İnstagram sayfamız : http://instagram.com/sackaynak#
  • Youtube : https://www.youtube.com/user/sackaynak/videos
  • https://vimeo.com/sackaynak/videos

 

kelebek bant

keratin kaynak

Bir cevap yazın

Son Yazılar