Bizi Arayın: 444 3 671

Röfleli Saç Kaynak

Röfeli Zemin Üzerine Yapılan Saç Kaynak

 Röfleli Zemin Üzerine Saç Kaynak Nasıl Yapılır?

Röfleli Saç Kaynak Uygulaması Normal Saç Kaynak Uygulamalarından Farklı Olmalıdır.
Röfeli Zemin Üzerine Yapılan Saç Kaynak Uygulamalarında Yapılan Hatalar Genelde Şunlardır.

Röfleli saç kaynak uygulaması yapılacak olan saça yapılacak en bütük hata saça koyu renkolarak takılan saçın saç kaynak uygulamasından sonra boyanarak röfle yapılmaya çalışılması ve röfle paketlenmesidir.

Neden büyük bir hatadır? diye soranlar olucaktır. Saç kaynak kullanıcısının saç diplerinde olan doğal saçları sa. diplerinde aldığı ısı ile boyanın çalışmasınız ve saçın açılmasını sağlar. Oysaki takılan saçların karekteri farklı ve saç diplerinden ısı alamadığı için soğuk bir saçtır.

Bu saçı açmak zaman alacaktır normal röfle yaparken açılan saçlar ortalam 45 dakikada açılmaktadır. Fakat röfle yapılmak istenen saç kaynakları muhtemelen çok daha uzun sürede açılacaktır ve doğal saçınızla aynı karekterde olmadığı için saçların rengi aynı olmayacaktır.

Bu yüzden röfleleli saçlara takılan saçların önceden açma boyama işlemi yapılarak takılması gerekir.  Bu sayfada sergilenmekte olan saç kaynakları murat kolukırık tarafından faklı saç kaynak çeşitleri dünyada hollywood yıldızlarının tercihi Mikro Saç Kaynak ve geleneksel boncuk saç kaynak uygulaması yapılmıştır.

Diğer ikinci hata ise röfleli saçlara takılan saçları bir açık renk bir koyu renk olarak takmaktır. Bu tür uygulanacak olan saç kaynakları homojen bir görüntü vermeyeceği gibi estetik bir görünntü sergilemeyen çizgi çizgi bir görüntüde olacaktır.

Biz sach saç kaynak merkezi olarak röfleli saç kaynak uygulayacağınız saç kaynaklarını önceden sizin saçınızın röfleleri ile bire bir aynı renkte boyayark saçınızın arsoındaki daha koyu olan açık kumral ve ya ne renk iseeröfle rengini ve koyu rengibir arada birbirine karıştırarak mükemmel röfle karışımını yapark saçlarınızda doğal ve estetik görünümü yakalamak için en mükemmel bir şekilde röfleli saç kaynaklarınızı hazırlamaktayız. Saç Kaynak fiyatları röfleli saç kaynak uygulamasında değişmemektedir. Röfleli saç kaynak uygulamasına sadece boyalı saçkaynak fiyatı ödersiniz. Röfle uygulaması için ekstra ücret ödemezsiniz.

Sach Saç Kaynak Merkezinde Yapılmış Olan Bazı Saç Kaynak Modelleri ni İnceleyebilirsiniz.

Aşşağıdaki röfleli saç kaynak uygulamalarına iyi ve kötü örnek olmak üzere fotoğraflar bulunmaktadır.Röfeli Zemin Üzerine Yapılan Saç KaynakRöfleli Saç KaynakRöfleli Saç KaynakRöfleli Saç KaynakRöfleli Saç KaynakRöfleli Saça Mikro Saç KaynakRöfleli Saça Mikro Saç KaynakRöfleli Saç KaynakRöfleli Saça Mikro Saç KaynakRöfleli Saça Mikro Saç Kaynak

Röfleli Saç Kaynak

Röfleli Saç KaynakRöfleli Saç KaynakRöfleli Saç Kaynak

Bir cevap yazın

Son Yazılar