Bizi Arayın: 444 3 671

Peruk Modelleri

Sach ® Peruk Merkezi tarafından üretilmiş olan 100% doğal peruk modelleri ve kişiye özel peruklar 1. kalite remy ham saç ile “strand by strand” tekniği kullanılarak poliüretan cilt üzerine son sistem peruklar üretir.Peruk Modelleri
Hollywood film yıldızları ve sahne sanatçıları Beyonce, Tyra Banks gibi sayabileceğimiz bir çok ünlü kişilerin kullanmış olduğu son sistem peruk çeşitleri “Lace Wig” diye bilinen Tül Peruk ve “Pu Wig” diye adlandırılan en son teknoloji kullanılarak imal ettiğimiz son sistem peruk çeşitleri Türkiye’de en modern peruk imalat atölyesinde gerçek el işçiliği ile gerçekleştirilmektedir.
Peruk modelleri bu sayfadakiler ile sınırlı olamamakla beraber kişiye özel ve ihtiyaca yönelik Vip peruk modelleri üretmekteyiz. Siz peruk modeli belirleyin biz üretelim. Hatta daha önce sahip olduğunuz saç modeliniz ile aynı peruk modelini hazırlayalım.

Özellikle dizi filmlerde, medya ve magazin basınında sürekli göz önünde olan müşterilerimiz için özel kemoterapi peruğu üreterek kemoterapi tedavisi esnasında müşterilerimize son sistem kemoterapi perukları ve takma kaş uygulamaları ile doğal görünümlerinin devamı için destek oluyoruz.

Kişiye Özel İmalat Peruk Fiyatları için Peruk Satış İçin iletişim Formunu Kullanınız ya da Telefon ile Arayınız.

Peruk ModelleriPeruk ModelleriPeruk ModelleriPeruk ModelleriPeruk ModelleriPeruk Modelleri

Sach ® Peruk Modelleri sayfasında Gerçek Saçtan İmal Doğal Peruk, Sentetik Peruk, Kanakolan Peruk, Erkek Peruk Modelleri ve Protez Peruk Modellerini Bulabilirsiniz.
Kişiye özel üretim peruk modelleri için bizimle iletişime geçiniz.

Doğal Peruk Modelleri

Doğal Peruk ModelleriDoğal Peruk 3Doğal Peruk 3Doğal Peruk 3Doğal Peruk 3Doğal Peruk 3Orta Boy PerukOrta Boy PerukOrta Boy PerukOrta Boy PerukOrta Boy PerukDoğal Peruk 4Kısa PerukKısa PerukSarı PerukSarı PerukSarı PerukUzun Peruk HH 111Uzun Peruk HH 111Uzun Peruk HH 111Uzun Peruk HH 111Uzun Peruk HH 111Peruk HH 576Peruk HH 576Peruk HH 576 (2)Peruk HH 576 (3)Peruk HH 576peruk HH FL03peruk HH FL03peruk HH FL03peruk HH FL03

Son Yazılar