Bizi Arayın: 444 3 671

Mikro Bant Saç Kaynak Kullananlar

Mikro Bant Saç Kaynak Kullananlar

kelebek bant kaynak nedirMikro Bant Saç Kaynak uygulamasını Türkiye’de ilk olarak uygulayan firma olarak sizlere Mikro Bant Kaynak hakkında sizlere bilgiler vereceğiz.

Mikro Bant Saç Kaynak yurt dışında sadece Çin ülkesinin ürettiği fakat kullanış olarak da iyi olmayan, saça uygulandığı zaman saçlardan 1-2 hafta içerisinde dökülen bir kaynak sistemiydi.
Fakat Sach Saç Kaynak Merkezi olarak Mikro Bant Kaynak sistemini revize ederek daha kullanışlı ve saçlara uygulandıktan sonra 2-3 ay saçlarda kalmaktadır.
Sürekli olarak Mikro Bant Kaynak kullanan misafirimiz Mürvet Hanımın aşağıda fotoğraflarını paylaştık. Aynı zamanda Mikro Bant Kaynak hakkında düşüncelerini bizler ile paylaştı.

Mürvet Hanım hem bütçesi hem de vakti gereği daha pratik aynı zamanda pratik olmasına rağmen kullanışlı bir sistem istediğinden dolayı Mikro Bant Kaynağı tercih ettiğini söyledi.
Saçlarınız normal bir yoğunlukta ve uzunlukta ise saçlarınıza Micro Tape sistemi diye geçen Bant uygulamasını kullanabilirsiniz.

Sach Saç Kaynak Merkezi olarak Kelebek Bant Kaynak sistemini de merkezimiz olarak yapan tek firmayız. Saçlarınız eğer Mürvet Hanım gibi yanları zayıf ise yanlara Kelebek Bant Kaynak (Butterfly Tape Extensions) dediğimiz Mikro Bantlardan daha küçük tutamlarla saçlara uygulanmaktadır.
Sach Saç Kaynak Merkezi olarak ürünlerimizi hem uygulamaktayız hem satmaktayız hem de üretimini yapmaktayız.

Türkiye’nin ve Dünya’nın her yerine satış sunmaktayız.

Eğer İstanbul da değilseniz ya da sürekli kaynak uygulamasını yaptırdığınız güvendiğiniz bir yer varsa da bizden istediğiniz renkte ürünü sipariş edebilirisiniz.

% 100 Gerçek Saç , % 100 Yerli Üretim

İstanbul – Florya
Sach

 

mikro bant saç kaynak fiyatları

mikro bant kaynak

Bir cevap yazın

Son Yazılar