Bizi Arayın: 444 3 671

Kısa Saçlara Saç Kaynak Yapılır Mı?

Kısa Saçlara Saç Kaynak Yapılır Mı?

kısa saça saç kaynakMerkezimize gelen ya da çağrı merkezimizi arayan çok kısa saçlı bayanların umutsuzca saçlarıma kaynak yapılır mı sorusunu alıyoruz. Nedeni ise birçok kuaförden aldığı olumsuz cevaplardı. Sach Saç Kaynak Merkezimize gelen müşterimiz ilk olarak peruk istediğini söyledi. Saçları çok kısaydı. Kuaförlerden o kadar olumsuz cevap almış ki bize saçıma kaynak yapılır mı diye sormadı.
Saç kaynak uzmanız olan Murat KOLUKIRIK merkezimize gelen müşterimize 1 adet görünmez son teknoloji olan Nanofilament Saç Kaynağını uygulamak istediğini söyledi. Müşterimiz saçlarının çok kısa olduğu ve kaynak yapılmadığından dolayı peruk baktığını söyledi. Murat KOLUKIRIK saçlarına Nanofilamet Saç Kaynağını uygulanabileceğini söyledi. Daha sonra saç kaynak uzmanız Murat Kolukırık 1 adet Nanofilament Saç kaynak uyguladı ve müşterimiz çok beğendi.

Daha sonra kaynağın bitmesiyle ekip olarak yapılan işe hayran kaldık. Öncesi / Sonrası değişimi mükemmeldi.
Müşterimizin saçları da resimlerde de gözüktüğü gibi çok yıpranmıştı.
Kendi düşüncemi söylemem gerekirse, çok fazla renk değişikliği, ani kararlar ve radikal işlemler saçınıza yaptırmamanızı tavsiye ediyoruz. Unutmayın ki bir dönem Gri saçlar aşırı derecede modaydı ve arkasında saçları yıpranmış birçok kadın bıraktı.
En doğalı sizin olandır.

Nurgül KOLUKIRIK

Bu arada bizi sosyal medya da takip etmeyi unutmayın

Instagram da daha aktifiz.

Facebook sayfamız: https://www.facebook.com/sach.sac.kaynak.merkezi

• İnstagram sayfamız: http://instagram.com/sackaynak#
• Youtube: https://www.youtube.com/user/sackaynak/videos
• https://vimeo.com/sackaynak/videos

 

kısa saça nanofilament saç kaynak

kısa saça saç kaynak yapılır mı

Bir cevap yazın

Son Yazılar