Bizi Arayın: 444 3 671

Kısa Saçlara Saç Kaynak Uygulama

Kısa Saçlara Saç Kaynak Uygulama

kısa saçlara mikro saç kaynakSaç Kaynak Merkezimize gelen misafirimizin saçlarında birçok sorunla karşılaştık. Bu sorunları düzelterek tekrardan saç kaynak uygulamaları yaptık.
Sorunları saçlar derken Neyi Kastediyoruz?

Radikal kararlar ile saçlarına çok fazla bir şekilde açma boyama gibi işlemler yaparak saçlarına zarar vermiş hatta saçlarının çoğunu kaybetmiş kişilerin saçlarından bahsetmekteyiz.
Merkezimize gelen kişilerin saçlarını bazen taranamıyor.
Peki, bu şekilde olan saçların çözümleri var mıdır? Ve hangi kaynak sistemi daha uygundur?

İlk olarak sağlık problemlerinizden dolayı saçlarınızda dökülme varsa ( Kemoterapi, Alopesai gibi). Kesinlikle en ince işçilik olan ve şuan en görünmez kaynak sistemi olan Nanofilament Saç Kaynak önermekteyiz.
Eğer saçlarınız sağlık problemlerinden değil de boyama, açma işlemini çok yapıldıysa saçlarınız yıprandıysa ve saçlarınıza saç kaynak yaptırarak gözükmesini istemiyorsanız Türkiye’de ilk olarak uygulamasını yaptığımız ve adına Mikro Kaynak dediğimiz sistemi sizlere önermekteyiz.
Fakat saçlarınız çok kısa değil ama uzatmak istiyorsanız sizlere Mikro Bant ve Kelebek Bant sistemlerini önermekteyiz. Bu kaynak sistemlerimiz hem görünmez kaynak sistemlerinde üst sıralara çıkan ve uygulama süresi olarak da kısa son olarak fiyat olarak görünmez bir kaynağa göre gayet uygun.

Daha detaylı bilgi almak için kesinlikle bizleri arayın ve Randevu alın.

Bizleri sosyal medyadan takip edebilirsiniz.
• Facebook sayfamız: https://www.facebook.com/sach.sac.kaynak.merkezi
• İnstagram sayfamız: http://instagram.com/sackaynak#
• Youtube: https://www.youtube.com/user/sackaynak/videos
• https://vimeo.com/sackaynak/videos

Çağrı Merkezimiz 444 3 671 & WhatsApp Hattımız 0532 592 88 42

 

mikro bant kaynak

Bir cevap yazın

Son Yazılar