Bizi Arayın: 444 3 671

Keratin Kaynak

keratin kaynak saçKeratin Kaynak

Keratin Kaynak nedir? Bu sorunun cevabını yanıtlamadan önce keratin nedir bunu açılamalıyız. Keratin insan vücudunda var olan sert doku tabakasıdır. Bu yüzden  Keratin kaynak saç derisinde hassasiyet ve alerjik bir duruma neden olmaz.

Keratin kaynak saç tutamlarının uçlarına U – V – ya da Flat diye tabir ettiğimiz düz tırnak şekillerde saç uçlarına uygulanmış Saf Keratin maddesinin saç kaynağı yapılacak saça ısıveren özel saç kaynak makinesi ile eritilmek suretiyle yapılmaktadır.

Keratin kaynak çok ince telli saçlarda tercih edilmesi gereken bir saç kaynak yöntemidir. Saç kaynağı yaptıracak kişi saç kaynak uzmanı ile birlikte bütün alternatif saç uzatma sistemlerinin hepsini konuşmalı ve keratin kaynak mı boncuk kaynak mı uygulanacak saç kaynağına birlikte karar vermeli.

Karar aşamasından sonra uygulanacak saç kaynağı sistemi ne olursa olsun saç kaynak uzmanınız sizinle iletişimi koparmayacak ve periyodik bir şekilde her ziyaretinizde saçlarınızın rutin bakımı ile Ücretsiz bir şekilde ilgilenecektir.

Saç kaynağı bir defa yaptırıldıktan sonra bir daha saç kaynak merkezine uğranmayacak bir uygulama değildir. Saç kaynak uzmanınız saçlarınızın zaman zaman kontrolünü yapmalı saç diplerini kontrol ederek daha uzun süre kullanmanıza destek olacaktır. Keratin kaynak diğer saç kaynak yöntemlerinin en zahmetlisi ve en emek isteyenidir.

Çok ince tutamlarla birinci sınıf saf keratin il yapılması gerekir. Keratin kaynak sadece profesyonel bir saç kaynağı uzmanına yaptırılmalıdır. Aksi takdirde sonuçları çok ciddi olabilir. Keratin Kaynak merkezimizde 25 yıllık tecrübesi ile uluslar arası eğitimler veren SACH ® SAÇ KAYNAK MERKEZİ Saç Kaynak Uzmanı Murat Kolukırık Tarafından yapılmaktadır.

Son Yazılar