Bizi Arayın: 444 3 671

Çıt Çıt

ÇIT ÇIT SAÇ

Çıt Çıt SaçBelki bu yazının başlangıcını çıt çıt saç ile ilgili bulmayabilirisiniz fakat yazının devamında aslında çıt çıt saçın yaşamımızdaki psikolojik etkisini ve gerekliliğini göreceksiniz.
Dünya üzerinde yaşayan birçok canlı sosyal ve iş yaşamında diğer insanlara karşı dış görünüşlerinin daha iyi görünmesi için birçok değişikli yapmaktadır.

Bu değişikliklerin en önemlisi bir kadının en büyük kozmetiği güzelliğin ana unsuru saçlarıdır Saçları güzel olmayan bir kişi kendini özgüvensiz hisseder. Düşünün saçları çok ince telli zayıf, saç dipleri gözüken çok güzel bir kadın ne kadar kendini güzel hissedebilir? Belli çıt çıt saç ile kendimize güvenimiz mi gelecek diye soruyorsanız? Bu yazıyı okumaya devam etmeyin. Bu özgüven eksikliği kişilerde iş ve sosyal yaşamda geri planda kalmaya itiyor. Ben birçok kişi biliyorum çıt çıt saçları olmadan dışarıya çıkmayan.

Elbette saçlarımızın güzel olmaması hayatın güzelliklerinden faydalanamayacağımız anlamına gelmez. Saç uzatmak sorun haline geldiğinde çeşitli sebeplerden dolayı saçlarınızı uzatmazsanız yâda saçlarınız çok seyrek ve daha da yoğunlaşmasını istiyorsanız, saç uzatma ve saç yoğunlaştırma gürleştirme sistemlerinden birisini seçebilirisiniz.
Saç Uzatma sistemlerinden çıt çıt postiş Saç, boncuk kaynak, keratin kaynak, mikro bant saç kaynağı ve diğer birçok sistemi düşünebilirsiniz.

Elbette sadece özel günlerde saçlarınızı uzun isteyebilir yâda günlük sosyal yaşamda uzun saçlara sahip olup akşamda çıkarmak isteyebilirisiniz. Saç kaynak yöntemlerinde akşamları saç kaynağı nı çıkarmanız imkânsızdır bu durumsa size en uygun saç uzatma sistemi Çıt Çıt Saç tır.

Çıt Çıt Saç Nasıl yapılır?

Çıt Çıt Saç tress üzerine dikilmiş saçların strafora birkaç kat dikilerek parçalar halinde saçlarınızın arasına çıt çıt adı verilen klips saç tokaları yardımı ile saçınıza tutturma yöntemine denir.

Çıt Çıt Saç Kaç Parça Kullanılmalı?

Çıt Çıt Saç genelde takım olarak imal edilir ve satılır en ideal çıt çıt takımı 8 paçadır. Çıt Çıt saçları illa 8 parça takım olarak kullanmanız gerekmiyor istediğiniz yoğunluğu yeterli gördüğünüz parça ve boyda kullanabilirisiniz bu 10 – 8 – 6 – 4 – 2 hata tek parça çıt çıt olarak ta kullanılabilir. Hatta istediğiniz renkte boyaya bilirsiniz. Bu yöntem saçları röfle , açma boyama işlemlerinden saçları çok yıpranmış olan kişilerin tercih edebileceği bir yöntem olmaktadır.

Çıt Çıt Saç Modelleri

SACH-S 10 ÇIT ÇIT SAÇ

Çıt Çıt saç‘larınızı aldınız ve kullanmaya başlayacaksınız fakat çıt çıt saçınızı ne model kullanacağınız bilmiyorsunuz. Çok kolay yöntemler öğreteceğim sizlere. Çıt Çıt Saçlarınızı illaki kuaför yardımı ile şekillendirmek zorunda değilsiniz size göstereceğim yöntemler ile evde mükemmel çıt çıt saç modelleri yapabilirsiniz.. Çıt Çıt Saç modellerinden en popüler olan iki modelin nasıl yapıldığını size Video ve Fotoğraflarla anlatacağım.
Öncelikle evde çıt çıt saç modelinizi yaparken kullanmanız gereken temel alet Fön makinesi yâda Saç Düzleştirme maşası ve alüminyum folyo kâğıt ve küçük ince tel saç tokaları yâda pens gerekli. Sinemalarda ve magazin dergilerinde o görmüş olduğunuz muhteşem dalgalı saçları şimdi sizde kuaför yardımı olmadan yapacaksınız.
1. Çıt Çıt Saçlar yıkandıktan sonra bir fön makinesi yardımı ile kurutulur.
2. Saç tutamları 2 şer cm genişliğinde ayrılarak yuvarlak bir materyal üzerine saçları sarıyoruz yâda bu iş için parmaklarımızı kullanabiliriz. Bu sarma işlemi ne kadar ince olursa o kadar dalga yoğun ve kıvırcık olur. Daha iri saç dalgası istiyorsanız daha geniş sarın saçları.
3. Sardığınız çıt çıt saçları alüminyum folyo kâğıt yardımı ile üçgen şeklinde sarın. Veya tel toka ya da pens yardımı ile tutturun
4. Bütün bu işlemi çıt çıt saçın tamamına uyguladıktan sonra sıra çıt çıt saç modelimizin kalıcı olması için üzerine fön makinesi ile ısı verebilir yada düzleştirici saç maşası yardımı ile saça yaklaşık 20 saniye pres yaparak aynı işlemi bütün saça uygulayın. İsterseniz zamanınız varsa herhangi bir işlem yapmadan 1 gün sarılı bir şekilde bekletin ve saç ları açıp elinizle dalgaları şekillendirin. Parmak yardımı ile sarılıp pens veya saç tokası yardımı ile sarma yöntemine “ AKRUŞ “ denir. Bu yöntemi yeni nesil bir çok kuaför ne bu işlemin adını nede nasıl yapıldığını bilmemektedir.

Çıt Çıt Saç Nasıl Takılır Video İzle

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=voAnuW1AllA[/youtube]

Çıt Çıt Saç Dalgalı Şekillendirilirken Saç Maşası Nasıl Kullanılır Video İzle

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=FyONAbWBoxY&feature=relmfu[/youtube]

Romantik, Çekici ve Şık Çıt Çıt Saç Modelleri Nasıl Yapılır Video İzle

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=iBXGyLxMJxM&feature=relmfu[/youtube]

SACH-R 8-3 ÇIT ÇIT SAÇSACH-S 9 ÇIT ÇIT SAÇSACH-R 8-3 10 ÇIT ÇIT SAÇSACH-R 7-3_10 ÇIT ÇIT SAÇSACH-R 7-3 ÇIT ÇIT SAÇSACH-R 6-3_10 ÇIT ÇIT SAÇSACH-R 6-3_8 ÇIT ÇIT SAÇSACH-R 5-3_9 ÇIT ÇIT SAÇSACH-R 5-3-83 ÇIT ÇIT SAÇSACH-Doğal Boyasız ÇIT ÇIT SAÇSACH-Doğal Boyasız ÇIT ÇIT SAÇSACH-D 3 ÇIT ÇIT SAÇSACH-D 4 10 ÇIT ÇIT SAÇSACH-D 1 ÇIT ÇIT SAÇSACH-D5 ÇIT ÇIT SAÇSACH-D5 ÇIT ÇIT SAÇSACH-B 8-1 ÇIT ÇIT SAÇSACH-B4-3 ÇIT ÇIT SAÇSACH D4 ÇIT ÇIT SAÇSACH B63 ÇIT ÇIT SAÇSACH B1-2 Mavi Siyah ÇIT ÇIT SAÇSACH-S 90 Platin ÇIT ÇIT SAÇ

Son Yazılar