Bizi Arayın: 444 3 671

Boncuk Saç Kaynak

Boncuk Saç Kaynak
Türkiye’de kullanılan saç kaynak çeşitleri içerisinde en yaygın olarak kullanılan çeşididir. Boncuk saç kaynak Türkiye’ye ilk olarak 1996 yılında “Amerika New York Hair Extensions Systems Works Shop”  saç kaynak eğitimi almaya gittiğim yıl tarafımdan getirilmiştir.

1996 yılına kadar Türkiye’de sadece silikon saç kaynak uygulamaları yapılmaktaydı. Boncuk saç kaynak uygulamaları ile zamanlar saç kaynak kullanıcıları tarafından çok yadırgansa da kısa sürede kullanışlı, kolay takıp çıkarılabilir ve her kesim tarafından erişilebilir saç fiyatları olması geniş kitlelerin saçlarını uzatmak için senelerce beklemesine gerek kalmadan birçok hayran kitlesi oluşmuştur.Boncuk  Saç Kaynak

Peki, boncuk saç kaynak nedir?

Boncuk Saç Kaynak Saça Zarar Verir mi?

Her Türlü Saça Boncuk Saç Kaynak Yapılabilir mi?

İnce Telli Saçlara Boncuk Saç Kaynak Yapılır mı?

Kısa Saça Boncuk Saç Kaynak Yapılabilir mi?

Boncuk Saç Kaynak Saçı Döker mi?
...

Boncuk saç kaynak uygulamasında doğal saç seçimi yanı sıra saçta kullanılacak olan boncukalrın kaliteside çok önemli. Piyasada içi düz veya yivli boncuklar kullılmaktadır. Biz boncuk saç kaynak uygulamasında sadec içi silikon yastıklı titanyum mikro boncuklar kullanmaktayız. İçi silikonlu titanyum boncuklar saça zarar vermez ve boncuğun saçtan kaymasını engeller.

 

Son Yazılar